PUADER İlk Bölgesel Toplantısını Bursa’da Gerçekleştirdi.

Pediatri Uzmanlık Akademisi Derneği ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bursa Tıp Fakültesi tarafından organize edilen Bursa Pediatri Günleri “Pediatrik Gastroenteroloji Güncellemeleri Sempozyumu” başarı ile gerçekleştirildi. Sempozyumun Bursa İl Sağlık Müdürü Fevzi YAVUZYILMAZ ve Bursa Şehir Hastanesi Başhekimi Dursun Topal katılarak açılış konuşması gerçekleştirdiler ve başarı dileklerini ilettiler.

PUADER Başkanı Prof. Dr. Bumin Dündar açılış konuşmasında; Türkiye’nin 3. Büyük Pediatri Derneği olarak kurulan PUADER olarak yeni bir anlayışla beyaz bir sayfa açarak yola çıktıklarını, pediatri alanında farklı projeler ile çocuk sağlığı gönüllülerine ulaşmayı hedeflediklerini ifade etti.

Düzenleme Kurulu adına konuşan PUADER Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Murat Tutanç; benzeri etkinlikleri PUADER desteği ile yapmaya devam edeceklerini belirtti. 25-26 Şubat tarihlerinde Bursa Şehir Hastanesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen ve Sempozyum Başkanlığını Doç. Dr. Kaan Demirören’in yaptığı Sempozyuma; Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara Gülhane Tıp Fakültesi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi , İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi ve SBÜ Bursa Tıp Fakültesinden öğretim üyeleri konuşmacı olarak katıldı.

1,5 gün boyunca süren sempozyuma 150’ye yakın kayıtlı pediatri uzmanı ve asistanı katıldı. Sempozyumda çocuk gastroenteroloji ile ilgili ilgi çeken ve güncel konular tartışıldı. Sempozyum katılımcılar tarafından ilgiyle takip edildi.

Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri Bursa Pediatri Günleri